Oferta

Oferta

Robiąc reportaż opowiadam historię, podglądam, wypatruję, chwytam światło, tak by nic nie zakłóciło naturalnego przebiegu zdarzeń. Pracuję niemal wyłącznie na świetle zastanym, lampa błyska tylko wtedy kiedy jest to konieczne. Dzięki temu wszystkie plany są oświetlone w sposób naturalny i nie mają płaskiego charakteru.

Podczas pracy przy reportażu zawsze korzystam jednocześnie z dwóch, a czasem nawet trzech pełno-klatkowych aparatów cyfrowych, ponadto pracuję na najjaśniejszych obiektywach w swojej klasie. Używając jasnych obiektywów, nie potrzebuję dodatkowych źródeł światła, dzięki temu zachowuję klimat oświetlenia danego miejsca oraz naturalne odwzorowanie barw.

CYFROWA CIEMNIA

Tych, którzy lubią dynamiczne i kontrastowe zdjęcia z pewnością zadowoli moje podejście do reportażu. Oczywiście chętnie i coraz częściej oddaje reportaże, które są obrobione w sposób bardziej subtelny, stonowany, mniej kontrastowy i delikatniejszy. Kwestie obróbki są do ustalenia. Stosuję własną autorską obróbkę, pracując na wielu warstwach, każde zdjęcie poddaję starannej korekcie.

SESJA PLENEROWA

W kwestii pleneru jestem bardzo elastyczny i otwarty, chętnie wybiorę się  nad morze lub w góry, wszystkie szczegóły dotyczące miejsca i charakteru pleneru ustalamy indywidualnie.Uwielbiam podróżować i zachęcam do przeglądania rozkładów tanich linii lotniczych, plener w Paryżu czy Pradze to świetna i oryginalna pamiątka.

        CO OTRZYMUJECIE

  • całodzienny reportaż min.400 zdjęć
  • dojazd na miejsce w promieniu 100 km w cenie.
  • zdjęcia w formie elektronicznej JPG w najwyższej rozdzielczości gotowe do druku
  • galeria on-line (chmura) przez  6 miesięcy.
  • plener w innym dniu min 100 zdjęć
  • ekskluzywny fotoalbum 10 rozkładówek wymiar 30 cm na 60 cm autorskim projektem (najlepszefoto.pl-linia pro)
  • wysokiej jakości odbitki w rozmiarze 23 x 15 200 szt.

       Pakiety zaczynają się już od 1200 zł, zapraszam do zakładki kontakt

 PŁATNOŚCI

Honorarium jest podzielone na dwie części. Pierwsza część to zadatek i tu umawiamy się na 30% wynagrodzenia. Zadatek jest płacony w dniu podpisania umowy. Kolejna część rozlicznia następuje podczas ślubu, zazwyczaj po oczepinach kiedy się żegnamy. Za dodatkowe materiały, albumy, odbitki, rozliczamy się w dniu ich odbioru

Terminy w innym dniu niż sobota są objęte dodatkowym rabatem 500 zł

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Maciej Góralewski tel. + 48 511-344-030
email:maciejgoralewski@op.pl